Sklep #RKBN 1%
Wiedza, dzięki której możesz uratować komuś życie - zapraszamy na szkolenie - Rakoobrona

Wiedza, dzięki której możesz uratować komuś życie – zapraszamy na szkolenie

07 mar 2019

Akademia Profilaktyki Sensoria oraz zespół kampanii Rakoobrona zapraszają na szkolenie z profilaktyki czerniaka prowadzone przez specjalistę dermatologa. W 2019 roku realizujemy cykl spotkań dla profesjonalistów – kolejne szkolenie już 29 marca.

Czy wiesz, że czerniak należy do najgroźniejszych nowotworów złośliwych? Zapada na niego rocznie około 2,5 tysiąca Polaków. Jest to nowotwór o dużej dynamice wzrostu zachorowań. Wczesne wykrycie tego typu nowotworu daje nawet 90% szans na wyleczenie!

Skorzystaj z możliwości podniesienia swoich kwalifikacji i weź udział w szkoleniu prowadzonym przez specjalistów z dziedziny dermatologii!

Podczas 2-godzinnego spotkania (godz. 12.00-14.00), które poprowadzi lek. med. Anna Gawdzik, zdobędziesz najważniejsze informacje dotyczące czerniaka; dowiesz się, na jakie zmiany należy zwrócić uwagę, oraz jak zasugerować klientowi kontakt z lekarzem specjalistą. Szkolenie zakończy się wręczeniem certyfikatów oraz materiałów edukacyjnych.

Zdobądź wiedzę, dzięki której możesz uratować komuś życie! Zapisz się już dziś na trzecie już szkolenie w 2019 R.
Kiedy: 29 marca, godz. 12.00-14.00
Gdzie: Wrocław, ul. Pabianicka 25/1A
Zapisy: kontakt@apsensoria.pl, tel.: 536 082 049
KOSZT: 100 zł dla profesjonalistów, 70 zł dla studentów

Dla kogo?

  • kosmetolodzy
  • maniciurzystki
  • podolodzy
  • masażyści
  • fizjoterapeuci
  • fryzjerzy
  • trenerzy personalni

to często PIERWSZE OGNIWO, które może zwrócić uwagę na występujące na ciele niepokojące zmiany. Zdobyte doświadczenie daje nam możliwość dostosowania programu spotkań do konkretnych grup odbiorców.

W ramach ogólnopolskiej kampanii RAKOOBRONA już od kilku lat prowadzimy szkolenia z zakresu rozpoznania i profilaktyki czerniaka, a także zwiększamy dostęp do badań prewencyjnych. Dzięki naszej akcji podejrzane znamiona przebadało już ponad 15 tys. osób! Wyedukowaliśmy 200 tys. uczniów z 1000 szkół oraz przeprowadziliśmy ponad 60 wydarzeń profilaktycznych.

Bądź na bieżąco i dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2055676354481828/