Sklep #RKBN 1%

Kampania Rakoobrona łączy ludzi z zamiłowaniem do zdrowego stylu życia i chęcią działania w obszarze profilaktyki onkologicznej. Szeregi drużyny zasilają głównie studenci zdrowia publicznego i dietetyki. Sukcesy kampanii nie byłyby możliwe gdyby nie wsparcie i zaangażowanie ponad 55 wolontariuszy!

O nas - Rakoobrona

Organizujemy

eventy prozdrowotne z czarnym namiotem RKBN podczas których mówimy jak bronić się przed rakiem, przeprowadzamy ankiety dotyczxące stanu wiedzy nt. czerniaka, rozmawiamy o diecie antyrakowej. Rozwijamy przy tym swoje umiejętności organizacyjne i komunikacyjne. Często również budzi to w nas kreatywność!

O nas - Rakoobrona

Edukujemy

młodzież, społeczność lokalną, nauczycieli i innych odbiorców kampanii. Możemy wtedy wykorzystać naszą wiedzę zdobytą podczas studiów czy praktyk i przekazywać ją innym. Przynosi nam to wiele satysfakcji, zyskujemy doświadczenie w edukacji zdrowotnej dzięki czemu stajemy się świetnymi promotorami zdrowia.

O nas - Rakoobrona

Działamy

w mediach społecznościowych! Promujemy profilaktykę onkologiczną na Instagramie i Facebooku. Motywujemy do zdrowego stylu życia, przekazujemy ciekawostki i fakty związane z profilaktyką onkologiczną. Rozwijamy swoje umiejętności działania w sieci, poznajemy trendy co przydaje się zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

O nas - Rakoobrona

Szkolimy się

z tworzenia grafik, mediów społecznościowych, aktywnych metod nauczania. Systematycznie uzupełniamy również swoją wiedzę dotyczącą profilaktyki onkologicznej. Rozwijamy przy tym swoje kompetencje na wielu płaszczyznach i zdobywamy nowe!

O nas - Rakoobrona

Integrujemy się

z całą drużyną wolontariuszy i Zespołem Rakoobrony. Bardzo lubimy tą część wolontariatu! Spotykamy się, rozmawiamy, bawimy, spędzamy aktywnie czas razem. Mamy szansę wtedy się lepiej poznać, nawiązać nowe znajomości, wymienić się poglądami, zainspirować się od innych. Takie spotkania dają nam wielką dawkę energii do działania!

Podoba Ci się to co robimy?

Śmiało! Działaj z nami!

Dołącz do nas

Aktualności

Zobacz nasze ostatnie aktuaności i badź na bieżąco!

Aktualności

Wyjątkowo lubimy być śledzeni!

Dlatego jesteśmy też na Facebooku i Instagramie @Rakoobrona