Sklep #RKBN 1%
Nowa oferta dla wrocławian! - Rakoobrona

Nowa oferta dla wrocławian!

07 kwi 2019

We Wrocławiu, do końca 2018 roku w ramach kampanii Rakoobrona działał bezpłatny gabinet profilaktycznej oceny  znamion pod kątem czerniaka skóry. Od 2019 zapraszamy do skorzystania z nowej oferty i odwiedzenia nowego miejsca na mapie Wrocławia – Akademii Profilaktyki Sensoria.

Od 2016 roku stacjonarny gabinet Rakoobrony mieścił się na wrocławskim Ołtaszynie – w przychodni OTOMED. Konsultacje odbywały się raz w tygodniu. W tym miejscu przebadaliśmy 1209 osób. Rok później, punkt badania znamion został przeniesiony do budynku Centrum Medycznego Dobrzyńska, gdzie lekarz dermatolog skontrolował znamiona u 1205 osób, co przekłada się na łączną liczbę 2414 przebadanych osób w ramach bezpłatnego programu badania znamion we Wrocławiu! Dziękujemy dyrekcji i pracownikom Centrum Medycznego Dobrzyńska za wsparcie, udostępnienie lokalu, rejestrację oraz niezastąpione zaangażowanie.

Z początkiem nowego roku zapraszamy na indywidualne warsztaty z profilaktyki czerniaka z profilaktyczną oceną  znamion za pomocą dermatoskopu do nowego miejsca – Akademii Profilaktyki Sensoria we Wrocławiu. Koszt wizyty to tylko 50 zł za profilaktykę czerniaka i wsparcie Fundacji Sensoria, która już od wielu lat działa na rzecz profilaktyki onkologicznej i edukacji zdrowotnej. Akademia mieści się przy ul. Pabianickiej 25/1A w budynku Centrum Medycznego PRACTIMED. Lekarz dermatolog przyjmuje w każdy wtorek (z wyłączeniem świąt) w godz. 16.00-19.00. Aby się zarejestrować wystarczy zadzwonić pod nr 536 082 049. Zapraszamy!