Sklep #RKBN 1%
Szkolenie dla profesjonalistów we Wrocławiu - Rakoobrona

Szkolenie dla profesjonalistów we Wrocławiu

03 lip 2019

Zapraszamy na kolejne już w tym roku szkolenie dla profesjonalistów z profilaktyki czerniaka.

Czerniak jest jednym z najgroźniejszych nowotworów, gdyż w bardzo szybkim tempie daje przerzuty do całego organizmu. Zapada na niego rocznie ponad 3 tys. Polaków, z czego 1/3 chorych umiera. Z roku na rok liczba zachorowań rośnie i choć świadomość jest coraz większa, a terapie lekowe wydłużają życie, to zgłaszamy się do lekarza zdecydowanie za późno!

Tatuażyści, pielęgniarki, lekarze pierwszego kontaktu, masażyści, fizjoterapeuci, kosmetolodzy, styliści paznokci to często osoby, które jako pierwsze mogą zwrócić uwagę na niepokojące zmiany na ciele klienta. Jeśli jesteś profesjonalistą, który na co dzień ma kontakt ze skórą klienta to możesz być właśnie osobą, która uratuje komuś życie!

Zapraszamy na szkolenie z profilaktyki czerniaka prowadzone przez dermatologa. Podczas 2-godzinnego szkolenia poznasz m.in. czynniki ryzyka, miejsca występowania czerniaka, zasadę ABCDE oraz zasady profilaktyki. Podpowiemy również jak taką informację przekazać klientom. Każda osoba biorąca udział w szkoleniu otrzyma pakiet materiałów edukacyjnych i CERTYFIKAT.

  • Kiedy: 26 lipca, godz. 13.00-15.00
  • Gdzie: Wrocław, ul. Pabianicka 25/1A
  • Zapisy: kontakt@apsensoria.pl, tel.: 536 082 049
  • Koszt udziału w szkoleniu to 100 zł dla profesjonalistów/ 70 zł dla studentów za dużą dawkę wiedzy, a tym samym wsparcie Fundacja Sensoria, która od wielu lata działa na rzecz profilaktyki onkologicznej.