Sklep #RKBN 1%
Bezpłatne badanie znamion w Karpaczu - przyjdź i wyprzedź czerniaka! - Rakoobrona

Bezpłatne badanie znamion w Karpaczu – przyjdź i wyprzedź czerniaka!

18 wrz 2019

W sobotę 21 września mieszkańcy Karpacza i okolic będą mogli skorzystać z profilaktycznej oceny znamion pod kątem czerniaka skóry. Na terenie Skweru Śladów Zdobywców stanie charakterystyczny czarny namiot kampanii Rakoobrona, gdzie odbędą się bezpłatne konsultacje z lekarzem dermatologiem. Organizatorzy zapraszają na powakacyjny przegląd skóry w godz. 10.00-15.00. Akcja jest finansowana ze środków Gminy Karpacz.

Osoby, które odwiedzą czarny namiot akcji, będą mogły porozmawiać z edukatorami zdrowotnymi o taktykach walki z rakiem oraz dowiedzą się, jak rozpoznać nowotwór złośliwy skóry. Ponadto, zyskają okazję do sprawdzenia swojego stanu wiedzy na temat profilaktyki onkologicznej oraz otrzymają cenne wskazówki dotyczące diety antyrakowej. Obok namiotu staną strefa relaksu i kącik edukacyjny dla dzieci.

Konsultacje przeprowadzi dr n. med. Monika Heisig, dermatolog z Wrocławia. By skorzystać z badania, nie trzeba się rejestrować, wystarczy stanąć w kolejce i poczekać na swoją kolej. Bezpłatne konsultacje w czarnym namiocie kampanii Rakoobrona cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego nie warto odkładać wizyty na ostatnią chwilę, by mieć gwarancję skorzystania z darmowej porady dermatologa. Każda osoba, która weźmie udział w akcji, otrzyma porady dotyczące profilaktyki onkologicznej. Badanie nie odbyłoby się, gdyby nie zaangażowanie Gminy Karpacz.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Karpacza i okolic, a także turystów do skorzystania z badania!

Aby być na bieżąco dołącz do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/379409329399514/