Sklep #RKBN 1%
Poznaj ofertę odpłatną kampanii Rakoobrona - Rakoobrona

Poznaj ofertę odpłatną kampanii Rakoobrona

11 mar 2021

RAKOOBRONA

Rakoobrona to ogólnopolska kampania informacyjno-edukacyjnej wraca silniejsza! bo najlepszy czas na działanie jest teraz!

Podstępny zabójca, agresywny przeciwnik oraz seryjny morderca – pod takimi hasłami kryją się trzy najpopularniejsze nowotwory: rak szyjki macicy, czerniak skóry oraz rak płuca, którym poświęcona jest kampania RAKOOBRONA. Celem kampanii jest wczesna profilaktyka przeciwnowotworowa, zwracająca uwagę na czynniki, które bezpośrednio zwiększają ryzyko zachorowań na raka.

Kilka lat  temu, organizując kampanię dotyczącą profilaktyki onkologicznej, skupiliśmy się na najczęściej występujących nowotworach u osób dorosłych, których przyczynami mogą być zachowania i nawyki kształtujące się w okresie młodzieńczym. Stąd projekt kierujemy głównie do młodzieży w wieku 14-19 lat.

Przygotowaliśmy dla Państwa – dla nauczycieli i szkół, z myślą o uczniach ? kilka nowych pakietów edukacyjnych z materiałami dotyczącymi profilaktyki rakowej, bogatych w cenne wskazówki naszych lekarzy specjalistów, materiały instruktażowe i informacyjne. Wysoki poziom merytoryczny oraz atrakcyjna forma podania wiedzy, z pewnością zachęci młodzież do zapoznania się z nimi, a co ważniejsze, do stosowania zawartych w materiałach wskazówek czy uwag.

Warto z młodzieżą rozmawiać na trudne, zdrowotne tematy – być może mało atrakcyjne, przerażające, smutne. Lekcje online prowadzone przez lekarzy onkologów i specjalistów z tej dziedziny, pomogą młodym ludziom zgłębić temat chorób nowotworowych, metod zapobiegania, wczesnego wykrywania oraz skutecznego leczenia. Rozmawiając bezpośrednio ze specjalistami, mogą zadawać pytania, dostać wskazówki dotyczące diety antyrakowej czy wziąć udział w warsztatach zdrowego stylu życia. Wspierajmy postawy prozdrowotne i uświadamiajmy młodzież, działajmy!

 

Pakiet edukacyjny dotyczący profilaktyki czerniaka skóry

Szkolenie z profilaktyki raka płuca dla szkół ? lekcja online

Szkolenie z profilaktyki czerniaka dla szkół ? lekcja online

Szkolenie z profilaktyki raka szyjki macicy dla szkół ? lekcja online

Zespół Rakoobrony, odpowiadając na zapotrzebowanie i prośby sprzymierzeńców walki z rakiem, stworzył ofertę edukacyjną dla firm i przedsiębiorców:

Szkolenie online z profilaktyki onkologicznej, połączony z instruktażem samobadania, prowadzone przez lekarzy onkologów i specjalistów.

Certyfikowane szkolenie dotyczące czerniaka podpaznokciowego ? skierowane do kosmetologów, kosmetyczek, manikiurzystek, salonów urody oraz punktów SPA.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

NAPISZ DO NAS